KULTURA / Divadlo

Popis: To je super novina, jdeme celá rodina.
To je super novina, jdeme celá rodina.
12.11.2019

Abonentní cyklus divadel a koncertů pro děti a rodiče „To je super novina, jdeme celá rodina“ vstupuje do druhé sezóny

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

V duchu hesla „To je super novina, jdeme celá rodina“ připravilo Městské kulturní středisko ve spolupráci s Odborem sociálních věcí ve Frenštátě pod Radhoštěm abonentní cyklus nedělních divadelních představení a hravých koncertů pro děti a rodiče.

V malém sále Domu kultury bylo během roku 2019 připraveno celkem sedm nedělních představení. Čtyři pohádky a tři hravé koncerty, které si v tomto roce užívalo 62 předplatitelů. Dětská nedělní představení probíhají v Domě kultury už třetím rokem a zájem o ně je nebývalý. Právě proto pořadatelé zvolili v tomto roce nově formu předplatného ve podobě abonmá a budou v něm pokračovat také v další pohádkové sezóně v roce 2020. Pro držitele abonentek jsou tradičně připraveny zajímavé benefity. V letošním roce se na každém z představení losovali dva předplatitelé, kteří získali dárkový poukaz do kavárny Fortissimo ve Frenštátě pod Radhoštěm. Dále měli například zvýhodněné vstupné na velké pohádkové představení nebo se stali jedinými účastníky speciálních dvou programů, které byly připraveny v souvislosti s výstavou Loutkový svět.

"Abychom upokojili poptávku a zájem velkých i malých diváků, tak dle možností, ve spolupráci s divadly, připravujeme hned dvě představení a to ve 13.30 a následně v 15.30 hodin. Předplatné však lze zakoupit pouze na představení uváděné o půl čtvrté. Na zářijovém představení jsme pro diváky připravili další inovaci, s níž se bude možné setkat i u všech následujících a tím je možnost využít zapůjčení podsedáků pro nejmenší děti, které tak nebudou muset sedět rodičům na klíně, ale pohodlně samy na své židli. V tuto chvíli máme k dispozici 22 kusů, ale počet budeme postupně ještě rozšiřovat," uvedla organizátorka nedělních pohádek Zuzana Kalinová.

V nové sezóně 2020 na diváky čeká sedm představení z toho pět pohádek a dvě hravé hudební představení. Zakoupit si pohádkové předplatné se určitě vyplatí. Nejen, že tím diváci získají pevné místo v sále na celou sezónu, ale získávají také výhodnější cenu na jednotlivá představení a ve spolupráci s našimi partnery také opět příjemný benefit ve formě losování o dárkové poukazy a další bonusy, které pořadatelé připravují postupně během celého roku. Nedělní dětská představení se budou konat tradičně v malém sále frenštátského Domu kultury.

Stávající předplatitelé budou mít možnost přednostně obnovit svá místa na rok 2020 a to od 10. do 22. listopadu 2019 v kanceláři Domu kultury.

Od 25. listopadu 2019 budou volná místa nabídnuta dalším zájemcům. Nová abonentní místa budou v prodeji ve frenštátském Turistickém informačním centru. Abonentka na pohádkovou sezónu 2020 se tak může například stát krásným rodinným vánočním dárkem.

PROGRAM ABONENTNÍCH PŘEDSTAVENÍ PRO DĚTI A RODIČE 2019

05. 01. 2020 - Veverka Terka, myška Klárka a drak Karlík - Divadélko Ententýky
26. 01. 2020 - Já rád rytmus, ty rád rytmus - Hudba hrou (Brno)
15. 03. 2020 - O Budulínkovi - Divadlo KAPSA Andělská hora
26. 04. 2020 - Obušku z pytle ven - scéna Bajka Těšínské divadlo
13. 09. 2020 - Veselá nauka Klauníka Notíka - divadlo Kampa Praha
18. 10. 2020 - Káťa a Škubánek - Divadlo D5 Praha
13. 12. 2020- Loutkové pověsti české o vodníkovi a víle - Divadlo Loutkový svět, Ostrava
(změna programu vyhrazena)

POHÁDKOVÉ PŘEDPLATNÉ

Rodinné divadelní předplatné nabízí od ledna do prosince 5 divadelních pohádkových představení a 2 hravé hudební představení. 7 představení á 75 Kč - 525 Kč / jednotlivé vstupné 90 Kč

VÝHODY PŘEDPLATNÉHO
- karta předplatitele je přenosná - můžete ji zapůjčit nebo darovat
- stálé místo v hledišti, předplatné platí na jednu sezónu
- zvýhodněná cena vstupného v předplatném cca o 20 % na osobu
- tradiční hrací den je neděle v 15.30 hodin
- cena jednotlivé vstupenky mimo předplatné 90 Kč, v rámci předplatného 75 Kč.
- zvýhodněná cena na velké dětské divadelní představení mimo předplatné, ve velkém sále Domu kultury.
- každé představení losování o dvě poukázky v hodnotě 200 Kč do kavárny Fortissimo

Autor / zdroj: Zuzana Kalinová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Festival Souznění nabídne exkluzivní program

Nečekaná programová překvapení chystá letošní ročník jinak tradičního Mezinárodního festivalu Souznění. Nabídne více než 400 hudebníků, zpěváků, taneč

Post

Přijďte si s ostatními na náměstí zazpívat koledy a naladit se na předvánoční atmosféru

Už pošesté se Frenštát pod Radhoštěm zapojuje do společného zpívání koled na akci Česko zpívá koledy, kterou pořádá regionální Deník. Přijďte si ve st

Post

Nový Jičín už má vánoční strom a chystá i kluziště

Na Masarykově náměstí v Novém Jičíně už stojí vánoční strom. Rozsvěcet se bude ve čtvrtek 5. prosince v 17:00 hodin. Už ale tento pátek 29. listopadu

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA