AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

Bílovecká nemocnice zakoupila moderní přístroj k léčbě tkání, zlepšení otoků i omlazující péči těla
Zdravotnický přístroj ICOONE Laser Medical. 
Autor / zdroj foto: Magda Otáhalová

Bílovec

Bílovecká nemocnice zakoupila na oddělení Rehabilitace unikátní zdravotnický přístroj ICOONE Laser Medical®, který využívá patentovanou technologii Roboderm®. Je současnou jedničkou na trhu k léčbě tkání, zlepšení otoků, hojení jizev, ale také pro tvarování postavy, k ošetření celulitidy a k omlazující péči celého těla. Výsledky mohou být znatelné již po prvním ošetření. Na přístroji je možné zvolit léčebné, wellness nebo estetické programy.

ICOONE Laser Medical® je zařízení sloužící speciálně k tomu, aby umožnilo léčit a zmírňovat různé potíže a stavy pomocí mechanického působení válečků a podtlaku. Uvnitř aplikátorů s LED světlem a laserem dochází k mobilizaci tkání, redukci lokálního tuku a pružnosti pokožky. Díky nastavení vhodných parametrů, jako je intenzita, frekvence, doba trvání ošetření, výkon nasávání tkáně apod., zařízení umožňuje bezpečně, rychle a cíleně řešit konkrétní problémy každého klienta.

„Každý klient má po vyšetření a konzultaci s lékařem v ICCONE CENTER možnost volby léčebného, wellness či estetického programu. Dle vlastního uvážení a doporučení se rozhodne, kolik procedur podstoupí. Jsem přesvědčený o tom, že pacienti s nejrůznějšími defekty těla tuto službu a tuto naši investici do moderního vybavení nemocnice 21. století ocení. Ať už ti, kteří mají jizvy z popálenin, jizvy po náročné operaci, ale třeba i ti, kteří pociťují potřebu snížit množství tukové tkáně či uvolnit svaly,“ říká ředitel nemocnice Ing. Josef Zajíc.

„Využití a tepelný účinek laseru stimuluje tukové buňky, zlepšuje vzhled celulitidy a vyhlazuje kůži. LED světlo zase podporuje hojení poškozených tkání a urychluje proces léčení zánětů, taky snižuje otoky a bolest,“ vysvětluje kvality přístroje zástupce primáře Oddělení následné péče MUDr. Marián Starý, Ph.D.

„Jedna procedura trvá přibližně 30 minut, čas se odvíjí od zvoleného programu a velikosti ošetřované oblasti. Po zkušebním období mohu říct, že tenhle přístroj nám otevírá celou řadu jak léčebných tak i kosmetických možností při ošetření klientů. Přístroj je vybaven několika druhy hlavic, kterou volíme dle velikosti ošetřovaných partií. Podtlaková hloubková masáž tkání opravdu cílí tam, kam má a stimuluje každý milimetr kůže,“ dodává fyzioterapeutka Mgr. Gabriela Mojová.

„Termíny si klienti zvolí sami. Objednávat lze na tel. čísle oddělení Rehabilitace, a to na 724 262 766 nebo 556 771 775, více informací je uvedeno na stránkách nemocnice,“ doplňuje hlavní fyzioterapeut Ladislava Matyšťáková.

Autor / zdroj: Magda Otáhalová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.